Kadra nauczycielska w roku szk. 2019/2020 Drukuj
czwartek, 12 grudnia 2019 12:13

KADRA NAUCZYCIELSKA w roku szk. 2019/2020

 

 

Lp.


Nazwisko

Imię

Nauczany przedmiot

1.

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski - dyrektor

2.

mgr

Gierut

Halina

biblioteka, j. niemiecki – v-ce dyrektor

3.

mgr

Maczuga

Angnieszka

w.f. – kierownik szkolenia praktycznego

4.

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia – kierownik laboratorium

5.

mgr

Białek

Magdalena

pedagog

6.

mgr inż.

Bilska

Marta

przedm. zaw.

7.

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

8.

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

9.

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

geografia, przedm zaw.

10.

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.

11.

mgr

Fiałkiewicz

Elżbieta

w.f.

12.

mgr

Jamrogiewicz

Edyta

j. polski, biblioteka

13.

mgr inż.

Jaworska

Barbara

chemia, przedm. zaw.

14.

mgr

Jełowicki

Tomasz

informatyka

15.

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j. angielski

16.

mgr

Kopeć

Barbara

przedm. zaw.

17.

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

18.

mgr

Krawczyk

Mateusz

w.f.

19.

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

20.

ks.

Książek

Krzysztof

religia

21.

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka

22.

mgr inż.

Lewicz – Szańca

Ewa

przedm. zaw., podstawy przedsiębiorczości

23.

mgr

Łącka

Ewa

j. polski

24.

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia. przedm. zaw.

25.

mgr

Marek

Barbara

j. niemiecki

26.

mgr inż.

Matłosz

Damian

informatyka, przedm. zaw.

27.

mgr

Nowak

Edyta

j.angielski

28.

mgr inż.

Nowotyńska – Strojek

Mirosława

matematyka, przedm. zaw.

29.

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

podstawy przedsiębiorczości, przedm. zaw.

30.

mgr inż.

Pięta

Małgorzata

przedm. zaw.

31.

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. zaw.

32.

mgr inż.

Pochroń

Mariusz

przedm. zaw.

33.

mgr

Pociask

Danuta

historia, WOS

34.

mgr

Procner – Tomkiewicz

Krystyna

plastyka

35.

mgr

Rabsztyn

Agata

j. angielski

36.

mgr

Reczek

Barbara

religia,WdŻR

37.

mgr

Roś

Maria

chemia, przedm. zaw.

38.

mgr

Sędłak

Małgorzata

przedm. zaw.

39.

mgr

Sojka

Lucyna

matematyka, fizyka

40.

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, przedm. zaw.

41.

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

biologia, przedm. zaw.

42.

mgr

Surmiak

Damian

edukacja dla bezp.

43.

mgr

Syzdek

Monika

j. niemiecki

44.

mgr

Szot

Katarzyna

j. polski, historia i społeczeństwo, WoK

45.

mgr

Szpak

Elżbieta

j. polski

46.

mgr

Szumiec

Łukasz

w.f

47.

inż.

Szwarc

Marcin

przedm. zaw.

48.

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. zaw.

49.

mgr

Wesołowska

Małgorzata

j. angielski

50.

mgr inż.

Więcek – Furmanek

Monika

przedm. zaw.

51.

mgr

Woźniak

Beata

j. niemiecki

52.

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

53.

mgr

Zielińska – Niemiec

Krystyna

j. angielski

54.

mgr

Zima

Maria

geografia

55.

mgr

Żmigrodzka

Monika

j. niemiecki, informatyka

56.
mgr
Gogosz
Bożena
zajęcia rewalidacyjne