OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2015/2016 Drukuj
wtorek, 27 września 2016 00:00

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

1


Mateusz Sochacki kl.IIIb - 9 miejsce w województwie, 117 w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"

Bernard Fuk kl. IIh - 37 w województwie w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"

2


Elżbieta Miśkowicz kl IIId - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania prozy współczesnej - Pedagogiczna Biblioteka Wojewózka w Krośnie

Agata Wielgosz kl. IIId - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Sensowne Twory Słowne - Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

3


II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt - drużyna w składzie: Sara Dereś kl. IIg, Klaudia Furman kl. Id, Natalia Zajchowska kl. Id 

4
IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt - drużyna w składzie: Sara Dereś kl. IIg, Klaudia Furman kl. Id, Natalia Zajchowska kl. Id -ZSP Nr 1 w Krośnie

5


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dziewczęta:

III miejsce Nikoletta Hańczak kl. IVb

IV miejsce Bożena Czech kl.If

V miejsce Diana Lechwar kl. If

Chłopcy:

III miejsce Piotr Kozicki kl. IIIh

6
Łukasz Gajda kl. IIIb - II miejsce w Międzyszkolnych Eliminacjach Wiedzy Pożarniczej 2016 "Młodzież zapobiega pożarom"

7


II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Jaśle drużyna w składzie:

Dominik Kubacki - kl. IIIb

Klaudia Patlewicz - kl. Id

Łukasz Gajda - kl. IIIb

Konrad Stasiowski - kl. IIIh

Ireneusz Kubacki - kl. Id

8


Mateusz Sochacki kl. IIIb - 2 miejsce w województwie podkarpackim, 31 miejsce w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego w kategorii klas III i IV Sprachdoktor

Paulina Czech kl. IId - 11 miejsce w województwie, 159 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego w kategorii klas I i II Sprachdoktor

Anita Warchoł kl. Id - 20 miejsce w województwie i 254 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego w kategorii klas I i II Sprachdoktor

9

 

Patryk Miśkowicz kl. IIb - I miejsce w Podkarpackiej Olimpiadzie Energetycznej pod patronatem KO w PWSZ w Krośnie

10

 

Dominik Białek - kl. IIIh - IV miejsce w Olimpiadzie Energetycznej

11

 

Radosław Zyguła - IIIh -  VIII miejsce w Olimpiadzie Energetycznej

12

Patryk Konopka - kl. IVd - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Chemicznym dla uczniów klas III LO i IV Technikum

13

Gabriela Marek - kl. IVd - IV miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Chemicznym dla uczniów klas III i IV

14


Robert Źrebiec - kl. IId - IV miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Chemicznym dla uczniów klas II i III

15


IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnym organizowanym przez LO w Nowym Żmigrodzie 
Drużyna w składzie:
Ślusarczyk Patryk kl. IVe
Krajewski Krystian kl. IVe
Bal Bartłomiej kl. IVe

V miejsce w zawodach o puchar Dyrektora ZSB w Jaśle - zawody drużynowe

16

 

I miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej

II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej

IV miejsce w półfinale Wojewódzkiej licealiady w koszykówce chłopców

Drużyna:
Jakub Racławski IVh, Krystian Czech IIIg, Kacper Juszczyk IIIb, Dawid Opałka IIIe, Kacper Miszczak IIf, Paweł Gabański IIb, Damian Żychowski IIb, Daniel Kosiński IIb