Start Organizacje szkolne Boże Ciało 2016
Boże Ciało 2016 Drukuj Email
czwartek, 02 czerwca 2016 09:31

 

FOTOGALERIA

 

„Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

Przeżywany Rok Miłosierdzia staje się szczególna okazją do świadczenia uczynków miłosierdzia wobec naszych bliźnich. Członkowie Szkolnego Koła Caritas jak co roku zaangażowali się w akcję „Chlebki Miłosierdzia”. W przeddzień Uroczystości Bożego Ciała wolontariusze zgromadzeni w Jasielskim Hospicjum zapakowali małe chlebki do woreczków. W Boże Ciało uczniowie brali udział w uroczystej Eucharystii odprawionej przy jasielskiej Farze pod przewodnictwem biskupa Edwarda Białogłowskiego. Po Mszy św. Rozpoczęła się procesja z Najświętszym Sakramentem do Sanktuarium  św. Antoniego. Nasi wolontariusze nieśli podczas procesji kosz wypełniony chlebkami. Po zakończeniu procesji w kilkunastu punktach wierni mogli zabrać ze sobą symboliczne chlebki, składając przy tej okazji ofiarę na cele charytatywne. Wszystkim wolontariuszom składamy serdeczne podziękowanie za bezinteresowną pomoc w akcji charytatywnej.

/xPS/

 


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!