Start Organizacje szkolne Szkolne Koło CARITAS na spotkaniu wigilijno-opłatkowym
Szkolne Koło CARITAS na spotkaniu wigilijno-opłatkowym Drukuj Email
poniedziałek, 04 stycznia 2016 12:18

FOTOGALERIA

W środę 23 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe dla osób ubogich i bezdomnych z powiatu jasielskiego. W spotkaniu tym uczestniczyło ok. 150 osób,  podopiecznych Caritas rejonu jasielskiego. W uroczystej wieczerzy wziął udział również Ordynariusz rzeszowski Bp Jan Wątroba, który złożył zgromadzonym świąteczne życzenia życząc wszystkim nadziei płynącej z przyjścia Pana.
Wolontariusze naszego Szkolnego Koła Caritas już od wczesnych godzin porannych pracowali, by przygotować salę biesiadną, stoły oraz paczki żywnościowe dla uczestników wigilii. Podczas kolacji jako kelnerzy podawali do stołów posiłki.

Wigilijny wieczór minął bardzo szybko. Po posiłku były  jeszcze wspólne kolędy, rozmowy, a na koniec błogosławieństwo ks. Biskupa i wiara, że nadchodzący Rok przyniesie wiele dobra.

/BR/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!