Start Organizacje szkolne Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka Drukuj Email
poniedziałek, 14 grudnia 2015 07:16

 

„Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego!”

W dniach od 7 do 11.12.2015 r. wolontariusze z naszego  Szkolnego  Koła Caritas prowadzili  wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły zbiórkę artykułów spożywczych, środków czystości i innych produktów, które posłużyły do przygotowania Szlachetnej Paczki dla potrzebującej rodziny z powiatu jasielskiego.

Zebrane produkty przekazaliśmy w dniu 11 grudnia do sztabu Szlachetnej Paczki w Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle. Stamtąd koordynatorzy- opiekunowie poszczególnych rodzin zgłoszonych do programu- przekazali je adresatom.

W tym roku była to już XV-ta, jubileuszowa edycja Szlachetnej Paczki.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy okazali wsparcie dla tej inicjatywy. Dziękujemy za każdy przyniesiony dar. Dzięki waszej hojności na twarzach wielu osób zagości uśmiech, a ich świąteczny stół nie będzie ubogi.

/BR/

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!