Start Archiwum
Noworoczny Dar 2011 Drukuj Email
piątek, 17 grudnia 2010 01:22

FOTO - (www.jasło4u.pl)

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle wzięli udział w akcji charytatywnej "Noworoczny Dar". Przedsięwzięcie znane szczególnie w środowisku lokalnym miało na celu pozyskanie środków dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.
Młodych artystów, którzy 13.01.2011r. wystąpili w spektaklu pt. "Zawołaj znów mnie" połączyła wspólna idea niesienia pomocy potrzebującym, bliska myśli Johanna Herdera "Żaden człowiek, nawet gdyby chciał, nie może żyć dla samego siebie".
Montaż słowno-muzyczny opracowany przez polonistów zaprezentowali uczniowie z klas 1j, 2j, 2a, 3j, 3d. W przedstawionych tekstach piosenek, wierszach, scenkach rodzajowych ujęte zostało głębokie, humanitarne przesłanie skierowane przede wszystkim do młodego pokolenia wrażliwych odbiorców kultury i hojnych dobroczyńców wspierających promowaną akcję.

(ESz)