Start
Wycieczka rowerowa - Rowerem do "Centrum Edukacji Ekologicznej" w Bierówce Drukuj Email
piątek, 17 grudnia 2010 01:22

  
FOTO   
     

 

Dnia 07.10.2010r. zorganizowano dla chętnych uczniów naszej szkoły wycieczkę rowerową do Centrum Edukacji Ekologicznej w Bierówce. W wyjeździe tym uczestniczyło18 osób; uczniowie z klas: Ie, IIe, IIIa, IIIf, IIIh, IVi, IVj, opiekunowie -  nauczyciele Paweł Dacyl i Mirosław Kutyna oraz nasi byli uczniowie Jerzy Gliwa i Dawid Czyżowicz.

Uczestnicy wycieczki wystartowali spod szkoły, by bocznymi ulicami dotrzeć po stromych podjazdach do lasu  w Gorajowicach. Ciekawy odcinek leśny doprowadził rowerzystów do Bieździedzy, skąd trasa wiodła do Sieklówki, a następnie po kolejnym podjeździe do lasu warzyckiego nad Bierówką, gdzie znajduje się Centrum Edukacji Ekologicznej. Tam uczestników powitał leśniczy - opiekun tego ośrodka. Było pieczenie kiełbasek, rozmowy przy ognisku oraz wpis do księgi gości odwiedzających to miejsce.

Powrót do Jasła prowadził przyjemnym, długim zjazdem do Warzyc oraz płaskim odcinkiem przez osiedle Hankówka. Wycieczkę zakończono na rynku w Jaśle.

                                                                                                                   Paweł Dacyl

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!