Start Organizacje szkolne Akcja charytatywna
Akcja charytatywna Drukuj Email
wtorek, 16 czerwca 2015 10:25

FOTOGALERIA

Jak co roku, w Uroczystość Bożego Ciała, członkowie naszego Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w dobroczynnej akcji, której celem było pozyskanie funduszy na letni wypoczynek  dla dzieci z ubogich rodzin.

Dzień wcześniej, 3.06 w zakładzie opiekuńczo-pielęgnacyjnym „Hospicjum” w Jaśle pakowaliśmy  „Chlebki solidarności z ubogimi”,  które w Uroczystość Bożego Ciała, 4.06., rozprowadzaliśmy wśród uczestników procesji. Pozyskane  środki zostaną wykorzystane na zorganizowanie kolonii letnich dla dzieci z ubogich rodzin.

Wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia naszej akcji serdecznie dziękujemy.

/BR/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!