Start Organizacje szkolne Modlitwa Różańcowa w Hospicjum
Modlitwa Różańcowa w Hospicjum Drukuj Email
środa, 22 października 2014 11:06

FOTOGALERIA

 

„Różaniec jest modlitewnym rozważaniem tajemnic życia Jezusa, medytacją prowadzoną wraz z  Maryją na podstawie ewangelicznych obrazów zwanych tajemnicami (…) Modlitwa różańcowa jest bogata w treści teologiczne, opiera się na słowie Bożym i cechuje ją głęboka pokora”.    
                                                                                                                 
S. Przepierski OP

W dniu 21.10.2014 r. , członkowie naszego Koła Caritas wraz z opiekunami, jak co roku, udali się się do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego „Hospicjum” w Jaśle, by wraz z pensjonariuszami modlić się na Różańcu. Październik jest miesiącem Modlitwy Różańcowej. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w różnych intencjach.     
W Hospicjum prosiliśmy dobrego Boga o Jego błogosławieństwo dla chorych, cierpiących  i samotnych, ale także dla naszych rodzin i przyjaciół.

/BR/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!