Start Organizacje szkolne Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
Spartakiada Osób Niepełnosprawnych Drukuj Email
wtorek, 07 października 2014 10:12

FOTOGALERIA

W dniu 4.10.2014 r. odbyła się w Jaśle XIV Spartakiada dla dzieci niepełnosprawnych z Powiatu Jasielskiego.  Podobnie, jak podczas poprzednich edycji tej imprezy, tak i w tym razem, nasze Szkolne Koło Caritas wzięło aktywny udział w organizacji i przeprowadzeniu Spartakiady.

Spartakiada rozpoczęła się uroczystą Mszą Św. o godz. 10.00  w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle. Eucharystię sprawowaną w intencji uczestników Spartakiady i ich rodzin odprawiali ks. Z. Irzyk – dziekan, ks. M. Putyra – dyrektor Caritas oraz ks. T. Gąsiorowski- proboszcz parafii.

Po wspólnej modlitwie uczestnicy Spartakiady udali się do Zespołu Szkół Miejskich nr 3  w Jaśle, gdzie miały miejsce rozgrywki sportowe. Zawodnicy rywalizowali w wielu konkurencjach, m. in.: rzut piłką do kosza, biegi czy  akrobatyka. Wszyscy sportowcy  z wielkim zaangażowaniem podejmowali swoje zadania, w czym pomagali im wolontariusze i przyjaciele. Wszyscy okazali się zwycięzcami, gdyż wszyscy potrafili pokonać swoją niepełnosprawność i swoją postawą pokazali, że warto walczyć, warto pokonywać swoje słabości i sięgać po wyznaczone cele.

/BR/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!