Start Archiwum
Boże Ciało Drukuj Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 09:32

 

FOTOGALERIA

W dniu 30.05.2013r.członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami uczestniczyli w głównych obchodach Uroczystości Bożego Ciała w Jaśle. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. na placu przed jasielską Farą. Eucharystii przewodniczył ks. Bp Edward Białogłowski. Po Mszy Św. odbyła się  Procesja Eucharystyczna do Czterech Ołtarzy. Na zakończenie Procesji, przy kościele OO. Franciszkanów, wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas z jasielskich szkół rozdawali uczestnikom Procesji „Chlebki solidarności z ubogimi”. Zebrane przy tej okazji ofiary  utworzyły fundusz na rzecz ubogich rodzin. Dzięki temu kilkaset dzieci będzie mogło wyjechać w czasie wakacji na kolonie organizowane przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
Wolontariuszom SKC i wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

/BR/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!