Start
Technik logistyk Drukuj Email
poniedziałek, 21 stycznia 2013 11:42

TECHNIK LOGISTYK

Logistyka, to nowa dziedzina wiedzy wykorzystywana w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. Firmy chcą skutecznie podnosić poziom obsługi klienta i coraz bardziej doceniają znaczenie wiedzy logistycznej

Absolwent wykaże się wiedzą i umiejętnościami w zakresie:

  • organizowania przepływu towarów, osób i informacji
  • planowania dystrybucji w ruchu krajowym i międzynarodowym
  • zarządzania firmą
  • umiejętności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, rozliczeniem usług sektora transportowego

Zdanie matury umożliwia kontynuowanie dalszej nauki na wyższych uczelniach.

Po ukończeniu szkoły absolwent może podjąć pracę w przedsiębiorstwach logistycznych, handlowych, spedycyjnych. Może pracować jako specjalista do spraw sprzedaży i obsługi klienta, koordynator zaopatrzenia i zbytu, przedstawiciel handlowy, administrator taboru i organizator transportu.

 

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!