Start Archiwum
Wigilia dla ubogich w Jaśle Drukuj Email
niedziela, 06 stycznia 2013 18:55

 

FOTOGALERIA

 

W sobotę 22 grudnia 2012 r. w  Zespole Szkół Miejskich Nr 4 w Jaśle miała miejsce Wigilia dla ubogich z powiatu jasielskiego. Wzięło w niej udział ok. 250 osób, w tym  mieszkańcy schroniska dla bezdomnych.

Spotkanie rozpoczął koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1.

Następnie ks. M.Putyra- dyrektor Okręgu Caritas w Jaśle przywitał zgromadzonych gości, a Harcerze przekazali na ręce ks. bpa Edwarda Białogłowskiego Betlejemskie Światełko Pokoju. Po odczytaniu Ewangelii ks. Biskup złożył wszystkim świąteczne życzenia i pobłogosławił Opłatki.

W przygotowaniu i obsłudze Wigilii aktywnie uczestniczyli członkowie i sympatycy naszego Szkolnego Koła Caritas. Nasi wolontariusze przygotowywali paczki żywnościowe dla uczestników spotkania, a także pełnili posługę kelnerów i pomocników w kuchni.

/BR/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!