Start Biblioteka
Wycieczka do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2012 09:27

FOTO

W dniu 21.11.12 pod opieką H.Gierut i M.Juchy odbyła się wycieczka do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego. W wycieczce wzięła udział klasa IIE. Uczniowie zapoznali się z zasadami funkcjonowania, strukturą biblioteki i jej zbiorami. Księgozbiór BUR liczy około 755 tys. woluminów druków zwartych oraz ponad 103 tys. woluminów czasopism. Zwiedziliśmy wypożyczalnię,  Czytelnię Prasy Bieżącej i Pracownię Polonistyczną "Pigonianium", Pracownię Zbiorów Specjalnych, dział Informacji Naukowej, Czytelnię Czasopism Naukowych oraz Pracownię Digitalizacyjną.  

/HG/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!