Start Biuletyn Informacji Publicznej
BIP Drukuj Email
piątek, 24 lutego 2017 00:00

 

Nabór na szkolenia


  1. Nabór na szkolenie „Montaż światłowodów i pomiary optotelekomunikacyjne" które realizowane będzie w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Jasielskiego" Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

  2. Nabór na szkolenie „Systemy teletransmisyjne WDM, DWDM, CWDM", które realizowane będzie w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Jasielskiego" Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

  3. Nabór na szkolenie „Prawo ochrony środowiska oraz ustawy powiązane", które realizowane będzie w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Jasielskiego" Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Regulamin i formularze zgłoszeniowe

 


 


 

OGŁOSZENIE

 

1. Ogłoszenie o przetargu - wynajem kuchni

2. Regulamin przetargu nieograniczonego

3. Ogłoszenie o przetargu ofertowym nieograniczonym na najem lokalu użytkowego

 

INFORMACJA O WYBRANEJ OFERCIE

 

  
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!