Start Archiwum
1 listopad- Kwesta na Nowym Cmentarzu Drukuj Email
poniedziałek, 05 listopada 2012 09:21

 FOTO

 

1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych,  uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas ( i sympatycy Koła) wraz z opiekunami uczestniczyli na Nowym Cmentarzu w Jaśle w kweście na zakup paczek mikołajkowych dla dzieci z powiatu jasielskiego.

Zbiórka pieniędzy na Nowym Cmentarzu to już tradycyjna akcja naszego SKC. Dzięki dużej ofiarności  osób odwiedzających Cmentarz możemy zadbać, by 6 Grudnia, w Dzień Świętego Mikołaja, na twarzach setek dzieci promieniał uśmiech.

 Wszystkim ofiarodawcom i kwestującym składamy serdeczne Bóg zapłać za wsparcie naszej Akcji.

/BR/

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!