Start Archiwum
Uroczysta Gala Akcji Noworoczny Dar Drukuj Email
czwartek, 26 stycznia 2012 09:17

FOTO 

FINAŁ NOWOROCZNEGO DARU 2012

 

     22 stycznia 2012 r. w Jasielskim Domu Kultury miał miejsce XV finał Noworocznego Daru.

Noworoczny Dar to akcja charytatywna, której celem jest zbiórka funduszy na zakup sprzętu medycznego dla jasielskiego szpitala ( w  tym roku zebrano 33 755, 35 złotych ). Jej organizatorami są ojcowie franciszkanie z Jasła.

W swoim wystąpieniu ojciec gwardian - Krzysztof Kozioł - odwołał się do słów powiedzianych przez papieża Benedykta XVI: „Czynienie dobra jest piękne, dawanie siebie innym jest piękne, ofiarowanie siebie innym jest piękne". Wyraził też życzenie,  by  akcja ta budziła dobro w całym naszym środowisku i w każdym człowieku.

Akcja poruszyła serca wielu ludzi, w tym uczniów naszej szkoły. Przygotowali oni wzruszający spektakl o wymownym tytule „Żeby człowiek był człowiekiem”. Został on zaprezentowany młodzieży z I LO oraz ZS nr 3 w Jaśle. Oprócz tego nasi wolontariusze kwestowali w szkole i na ulicach Jasła.

Podczas finału Noworocznego Daru dyrektor naszej szkoły  mgr inż. Mariusz Pochroń  odebrał z rąk p. Heleny Gołębiowskiej (p.o. dyrektor JDK)  oraz ojca gwardiana  Krzysztofa Kozioła podziękowania za udział uczniów Zespołu Szkół nr 3 w tej akcji.   

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!