Start LOT AMS - WSPÓŁPRACA
LOT AMS - WSPÓŁPRACA Drukuj Email
poniedziałek, 28 października 2019 09:43

 

Szanowni Państwo,

 

w imieniu firmy LOTAMS, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dwóch wydarzeniach, które odbędą się w dniach 6-8 października 2020 r. na terenie województwa podkarpackiego. ORGANIZATOREM wydarzeń jest URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO, zaś PARTNEREM MERYTORYCZNYM LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES Sp. z o.o.

WYSTARTUJ Z NAMI - udział jest całkowicie BEZPŁATNY

 

W tym roku odbędzie się VI edycja nietypowych targów pracy, skierowanych m.in. do uczniów klas maturalnych. Sama idea imprezy polega na tym, że w ten jeden raz w roku, Pracodawcy z terenu województwa podkarpackiego, godzą się na zmianę procesu rekrutacji, do których każdy z nas przywykł. Jest to bowiem jedyna okazja, aby to przyszły pracownik decydował o tym do kogo i kiedy umówi się na rozmowę. Natomiast Pracodawca nie może takiej wizyty odmówić. Jest to zatem doskonała okazja dla uczniów Państwa szkół, aby w warunkach rzeczywistych odbyli swoje pierwsze rozmowy rekrutacyjne, postarali się o staże, pracę lub praktyki.

 

Z uwagi na trwającą pandemię, w tym roku wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbędą się online. W dniu jutrzejszym uruchomiony zostanie portal, poprzez który każdy będzie mógł wybrać pracodawcę, datę i godzinę rozmowy. Następnie dzień przed wydarzeniem otrzyma link, który będzie zaproszeniem do rozmowy rekrutacyjnej. Wystarczy posiadać telefon lub dostęp do komputera z kamerką.

 

W naszej opinii jest to doskonała okazja, aby uczniowie klas maturalnych w ciągu tych trzech dni utwierdzili wiedzę zdobytą podczas takich zajęć jak chociażby przedsiębiorczość, biorąc udział nie tylko w rozmowach rekrutacyjnych, ale również w warsztatach online organizowanych przez Pracodawców (rekrutacja również od jutra).

 

Zachęcamy Państwa do polubienia fanpage na FB oraz promowania wydarzenia również na stronach Państwa szkoły: https://www.facebook.com/Wystartuj-Z-NAMI-796832507180386/

 

PODKARPACKIE VITRUAL EXPO 2020 - udział jest całkowicie BEZPŁATNY

 

Impreza WYSTARTUJ Z NAMI, jest imprezą towarzyszącą PODKARPACKIM TARGOM VIRTUAL EXPO 2020. Będzie to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, wszyscy wystawcy oraz zwiedzający będą bowiem online. Event odbędzie się w dniach: 6-8 października 2020 r. w trzech blokach tematycznych:

6 października - MOTORYZACJA

7 października - LOTNICTWO I IT

8 października - JAKOŚĆ ŻYCIA (pozostałe branże)

Wirtualne miejsce targów: G2 Arena Jasionka

 

Tak jak wspomniałam na wstępie zwiedzający oraz wystawcy są wyłącznie online, jednak to nie jedyne atrakcje jakie przygotowali organizatorzy, gdyż podczas tych trzech dni, w godzinach od 10:00 do 16:00 zaplanowano szereg występów, wywiadów i rozmów z ekspertami i znanymi osobami (scenariusz w załączeniu). Być może dla uczniów Państwa szkół (przede wszystkim maturzystów) również i te wystąpienia będą kopalnią wiedzy i inspiracji. Panele dotyczące wystąpień będą transmitowane online.

 

Więcej informacji o samym wydarzeniu znajdą Państwo na stronie: http://www.virtualexpo.podkarpackie.pl/

ZAŁĄCZNIKI:

  1. Scenariusz Podkarpackie Virtual Expo 2020
  2. Lista pracodawców i stanowisk

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!