Start
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 Drukuj Email
poniedziałek, 10 września 2018 00:00

FOTOGALERIA


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego zostało poprzedzone mszą św. w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Jaśle. Mszę świętą uświetnił występ scholi szkolnej prowadzonej przez p. Barbarę Reczek.

Dyrektor szkoły p. mgr Agnieszka Chłopek powitała nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców  oraz młodzież. Odczytała pismo Starosty Jasielskiego, pana Adama Pawlusia, w którym zwrócił się do uczniów, żeby „potraktowali ten nowy rok szkolny jako czas podejmowania nowych wyzwań (…)”. Starosta Jasielski zaznaczył  również, że  „wspaniali nauczyciele i wychowawcy będą ich wspierać w zdobywaniu jak najlepszych ocen, dokonywaniu trafnych wyborów oraz odnalezieniu własnej drogi życiowej”.

Dyrektor szkoły w swoim przemówieniu życzyła uczniom, by szkoła stała się dla  nich miejscem intelektualnej przygody oraz przyjazną i bezpieczną przestrzenią. Nauczycielom i pracownikom oświaty życzyła, żeby był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a postępy młodzieży dawały dużo zadowolenia.

Na zakończenie pani dyrektor  mgr Agnieszka Chłopek skierowała do wszystkich słowa jednej ze swoich ulubionych postaci literackich: „Jesteś odważniejszy niż sam w to wierzysz, jesteś silniejszy niż ci się wydaje i jesteś mądrzejszy niż myślisz”.

Następnie przedstawiła uczniom wychowawców klas pierwszych, po czym młodzież udała się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!