Start
II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO "ROZUMIEM" Drukuj Email
niedziela, 22 kwietnia 2018 18:19

 

 

5 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z języka polskiego w II EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO – ROZUMIEM. Konkurs odbywał się na urządzeniach z dostępem do Internetu pod okiem koordynatora, a dotyczył głównie czytania ze zrozumieniem, wiedzy z przedmiotu niezbędnej do wykonania zadań.

Ostatecznie w konkursie wzięło udział ok.900 uczniów ze 100 szkół, a wśród laureatów - w swojej kategorii wiekowej - znalazł się uczeń naszej szkoły - Patryk Miśkowicz z kl. IV "b", który zdobył 2 miejsce.


Poziom

Miejsce

Uczeń

Punkty

Szkoła

Miejscowość

SP3

1

Radziszewska Karolina

101,75

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1

Białystok

SP3

2

Arciuch Miłosz

94,75

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1

Białystok

SP3

3

Drabik Magdalena

92,25

Szkoła Podstawowa Horyzont

Bolechowice

SP4

1

Wągrodzki Jan

116

Szkoła Podstawowa

Tulce

SP4

2

Leosz Nataniel

107,25

Szkoła Podstawowa nr 82

Wrocław

SP4

3

Ułasiuk Kamila

102,5

Szkoła Podstawowa

Wisznice

SP5

1

Kotras Franciszek

107,5

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4

Łódź

SP5

2

Jarosz Mateusz

103,75

Szkoła Podstawowa nr 5

Żory

SP5

3

Zając Martyna

98,5

Szkoła Podstawowa

Wisznice

SP6

1

Tyka Oliwia

108,75

Szkoła Podstawowa

Woźniki

SP6

2

Baliczek Dominika

105

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1

Białystok

SP6

3

Hajdukiewicz Iga

102,5

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1

Białystok

SP7

1

Konik Wojciech

120

Szkoła Podstawowa

Uherce Mineralne

SP7

2

Waszkiewicz Artur

107,5

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1

Białystok

SP7

3

Wiczuk Agata

101,25

Szkoła Podstawowa

Wisznice

G2

1

Podwojska Laura

108,75

XXVI Liceum Ogólnokształcące

Warszawa

G2

2

Trochanowski Ilja

102,5

Publiczne Gimnazjum nr 2

Włodawa

G2

3

Paprotny Kaja

102,5

XXVI Liceum Ogólnokształcące

Warszawa

G3

1

Wołczański Krystian

106,25

Zespół Szkół Publicznych

Rymanów

G3

2

Andzińska Julia

98,75

Samorządowa Szkoła Podstawowa

Międzylesie

G3

3

Markowicz Katarzyna

89

Szkoła Podstawowa

Uherce Mineralne

LO1

1

Szczecińska Kinga

100

I Liceum Ogólnokształcące Carolinum

Nysa

LO1

2

Wasilewski Dominik

93,75

Technikum nr 1

Ełk

LO1

3

Kacprzyk Ewa

86,25

Technikum nr 1

Ełk

LO2

1

Bieniaszewska Weronika

113,25

II Liceum Ogólnokształcące

Kluczbork

LO2

2

Frankiewicz Jakub

103,75

I Liceum Ogólnokształcące Carolinum

Nysa

LO2

3

OIszewski Damian

101,25

I Liceum Ogólnokształcące Carolinum

Nysa

LO3

1

Gaj Mariusz

96,25

Technikum w Zespole Szkół Nr 1

Nowy Targ

LO3

2

Miśkowicz Patryk

91,25

Technikum Nr 3

Jasło

LO3

3

Moczarna Katarzyna

87,5

II Liceum Ogólnokształcące

Kluczbork

 

 

 

Oto dokładne wyniki:


Lp. Imię i Nazwisko Klasa Miejsce w kraju Miejsce w województwie
1. Szymon Sokulski 2h 5 1
2. Wiktoria Stelmach 2d 7 2
3. Jakub Gorgosz 2h 15 3
4. Jakub Kolbusz 2d 30 4
5. Paweł Paściak 2h 38 5
6. Klaudia Górczany
3f 19 4
7. Klaudia Rak
3f 23 8
8. Bartosz Szot 3f 32 14
9. Patryk Miśkowicz 4b 2 1
10. Paweł Gabański 4b 12 2
11. Maciej Zoła 4b 29 3
12. Sławomir Gotfryd 4b 35 4


Wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody pieniężne i rzeczowe.

Sprawdzian wypadł świetnie!!!

Gratulujemy.

mgr Ewa Łącka


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!