Start
XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu Drukuj Email
poniedziałek, 26 marca 2018 08:05

FOTOGALERIA

 

22 marca b.r. zakończył się tegoroczny, organizowany już po raz szesnasty Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu.
W tym roku nasza szkoła gościła przedstawicieli pięciu szkół, którzy w etapie indywidualnym (6 marca b.r.) uzyskali największą liczbę punktów. Byli to przedstawiciele Gimnazjum Nr 1 w Jaśle,Gimnazjum nr 2 w Jaśle, Gimnazjium w Bieździedzy, Błażkowej
i Tarnowcu.

Drużyny liczące troje uczniów rozwiązywały pięć zadań problemowych dotyczących funkcji i występowania różnych składników odżywczych ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznej problematyki wiodącej: Profilaktyka osteoporozy i chorób układu krążenia.

Laureatami tegorocznego konkursu zostali: I miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Jaśle reprezentowane przez Jakuba Kalisza, Magdalenę Pabisz i Wiktorię Piątkowską (opiekun – mgr Maria Zajchowska), II miejsce - Gimnazjum w Bieździedzy reprezentowane przez Jakuba Jędrzejczyka, Klaudię Kaletę i Jonatana Maciejowskiego (opiekun – mgr inż. Lucyna Rusztowicz),
III miejsce – Gimnazjum nr 2 w Jaśle reprezentowane przez Aleksandrę Czerkowicz, Aleksandrę Leśniak i Natalię Ryznar (opiekun – mgr Maria Kosiek).

Zwycięzcą etapu pisemnego został już po raz trzeci Jakub Kalisz z Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

Laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcom gratulujemy a uczniów gimnazjów z powiatu jasielskiego zapraszamy za rok.

Organizatorzy konkursu - nauczyciele przedmiotów gastronomicznych i logistycznych dziękują Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 3 za umożliwienie zakupu nagród książkowych.

/EL/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!