Start Organizacje szkolne XVI Spartakiada w Jaśle
XVI Spartakiada w Jaśle Drukuj Email
środa, 18 października 2017 11:19

FOTOGALERIA

7. października 2017 r. odbyła się w Jaśle XVI Spartakiada - olimpiada dla dzieci niepełnosprawnych, w której jako wolontariusze uczestniczyli także członkowie i sympatycy naszego Szkolnego Koła Caritas.

Spartakiada rozpoczęła się o godz. 10.00 uroczystą Mszą Św. w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle. Eucharystię w intencji wszystkich uczestników Spartakiady odprawił ks. dr Piotr Potyrała - zastępca dyrektora Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Po Mszy Św., w uroczystym pochodzie, uczestnicy przeszli do Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, gdzie miały miejsce rozgrywki sportowe.

Młodzi sportowcy i wszyscy zaproszeni goście, mieli okazję obejrzeć  program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Nr 9 w Jaśle, grupa Tygryski, po którym przystąpiono do zawodów. Sportowcy konkurowali w różnych dyscyplinach sportowych.  Były biegi, rzuty piłką do kosza, tor przeszkód i wiele innych konkurencji. Wszyscy uczestnicy Spartakiady za trud i postawę fair play otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Nie było przegranych. Spartakiada przebiegała w atmosferze radości i zdrowej, sportowej rywalizacji.

Bardzo serdecznie dziękuję Bernadecie (1D), Angelice (1F), Markowi (1F),  Nicoli (2D)  i Weronice (4D) za pracę, zaangażowanie i wielkie serce Smile

BR

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!