Start
Podkarpacka Olimpiada Energetyczna Drukuj Email
czwartek, 20 kwietnia 2017 13:15

 

FOTOGALERIA

W dniu 07 kwietnia 2017 r. odbył się drugi etap Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Tematyka olimpiady obejmowała zagadnienia dotyczące wytwarzania oraz wykorzystania niekonwencjonalnych źródeł energii. W olimpiadzie brali udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego.

Z naszej szkoły wzięło w nim udział trzech uczniów: Daniel Kosiński (III b), Patryk Miśkowicz (III b) i Radosław Zyguła (IV h). Celem olimpiady była popularyzacja wśród młodzieży wiedzy z zakresu pozyskiwania surowców energetyki konwencjonalnej
i niekonwencjonalnej, oraz racjonalnego jej wykorzystania.

Wyniki konkursu:

3 miejsce –Patryk Miśkowicz (III b)

wyróżnienie – Daniel Kosiński (III b), ) i Radosław Zyguła (IV h).

Gratulujemy.

/MS/

 


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!