Start
Spotkanie profilaktyczne z ARKADIO Drukuj Email
wtorek, 18 grudnia 2018 11:48

 

W piątek 7 grudnia w naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczne z raperem i freestyle’owcem młodego pokolenia – Arkadiuszem Zbodzieniem „Arkadiem”  i jego zespołem. Spotkania te realizowane były w ramach projektu Ministerstwa Sprawiedliwości „Rób to co kochasz”, ze środków  Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości.

 

Celem spotkania było:

  1. Zwiększenie świadomości dotyczącej swoich mocnych stron, talentów, pasji i predyspozycji zawodowych u uczniów.
  2. Zwiększenie świadomości dotyczącej negatywnych skutków działania substancji psychoaktywnych.
  3. Zwiększenie świadomości wagi więzi rodzinnych i wpływu środowiska na rozwój i poczucie szczęścia człowieka.
  4. Zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu czasu pracy nad swoimi talentami, pasjami i predyspozycjami na osiąganie sukcesu w danej dziedzinie.

Arkadio w bardzo ciekawy sposób, opierając się na historii swojego życia,  opowiadał o trudnych sytuacjach, w jakich znajdują się często młodzi ludzie i pokazywał, że z każdej z nich jest możliwe wyjście ,które daje możliwość na realizację swoich talentów
i  pasji, a w konsekwencji szczęście w życiu.

Historie przeplatane były autorskimi utworami Arkadia.

Młodzież z wielkim zainteresowaniem słuchała prelegenta i chętnie wchodziła z nim w interakcje.

Na zakończenie  spotkania był czas na zdjęcia i prywatne rozmowy.

 

FOTOGALERIA

/BR/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!