Start
Praktyki zawodowe we Włoszech cz.4
wtorek, 20 marca 2018 12:11

 

Ostatnią część praktyk zawodowych we Włoszech uczniowie klas II k i III f spędzili      w czterogwiazdkowym hotelu Eurohotel Fiano Romano, znajdującym się ok. 30 km od centrum Rzymu. Zarówno kelnerzy jak
i logistycy mieli doskonałą okazję poznać zasady funkcjonowania dużego hotelu biznesowego.

 

 

 

Więcej…
 
XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu - etap pisemny
środa, 14 marca 2018 12:19

 

 

 

6 marca 2018 r. odbył się pierwszy etap XVI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Żywieniu. Podobnie jak     w latach poprzednich konkurs zorganizowany został przez nauczycieli przedmiotów gastronomicznych i logistycznych.
W tym roku szkolnym motywem przewodnim konkursu była: Profilaktyka osteoporozy i chorób układu krążenia.

 

Więcej…
 
Szkolne Rekolekcje Wielkopostne
wtorek, 13 marca 2018 11:32

 

 

W dniach od 5 do 7 marca 2018 r. w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle
i Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle.

Uczniowie wraz z nauczycielami mieli możliwość uczestniczyć w dorocznych ćwiczeniach duchowych przygotowujących do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Nauki rekolekcyjne głosił  ks. Mariusz Wawrzynek, wikariusz parafii p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle. Konferencje przeplatane były przeplatane interesującymi prezentacjami multimedialnymi i filmami. Była również okazja do spowiedzi świętej oraz adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

Punktem kulminacyjnym rekolekcji była Eucharystia sprawowana przez księdza rekolekcjonistę i księży katechetów w intencji naszej wspólnoty szkolnej.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z poszczególnych dni rekolekcji.

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

 
Praktyki zawodowe we Włoszech cz.3
piątek, 09 marca 2018 17:58

 

 

 

 

 

 

 
Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 kształcący się w zawodach kelner oraz logistyk kontynuują udoskonalanie swoich umiejętności zawodowych realizując praktyki zawodowe we Włoszech.

 

Więcej…
 
Praktyki zawodowe we Włoszech
piątek, 02 marca 2018 18:49

 

 

 

Kolejne dni realizowanych praktyk zawodowych przez uczniów Zespołu Szkół nr 3 pozwalają na dalsze zdobywanie nowych umiejętności, dając doskonałą możliwość praktycznego zastosowania zdobytej w szkole wiedzy.

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 13
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!