Start
Promocja zdrowego stylu życia
czwartek, 22 października 2020 11:05

 

 

 

Zespół Szkół nr 3 w Jaśle to Szkoła Promująca Zdrowie.


We wrześniu 2020 r. przystąpiono do realizacji programu ,, Stop dla alkoholu w naszej szkole ’’. Organizatorzy programu to : Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Jaśle z udziałem dotacji Urzędu Miasta Jasła. Współorganizatorzy: dyrektorzy szkół, opiekunowie SK PCK, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Jaśle, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle.

Więcej…
 
Regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle w razie zawieszenia zajęć stacjonarnych i przejścia na nauczanie na odległość lub zorganizowania kształcenia mieszanego
wtorek, 20 października 2020 12:36

Regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle

w razie zawieszenia zajęć stacjonarnych

i przejścia na nauczanie na odległość (wariant C)

lub  zorganizowania kształcenia mieszanego (wariant B)

 

 

na podstawie § 1 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U.2020.493 ze zm.)

WARIANTY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY W OKRESIE PANDEMII SARS COV-2

 

Więcej…
 
ZARZĄDZENIE DYREKTORA
piątek, 16 października 2020 10:54

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły nr 27/2020 w sprawie dni wolnych w roku szkolnym 2020/21, dzień 19.10.2020 ( poniedziałek) będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów, zamiast 2 listopada 2020. Dzień 2 listopada będzie normalnym dniem nauki.


Od 20.10.2020 ( wtorek ) szkoła przechodzi w hybrydowy system nauczania. Informacje o harmonogramie pracy poszczególnych klas będą przekazane uczniom, rodzicom i nauczycielom za pośrednictwem dziennika elektronicznego w poniedziałek 19 października.

 

 


 
Klasowe czytanie utworów Św. Jana Pawła II
czwartek, 15 października 2020 13:48

 

W ramach obchodów „Roku Św. Jana Pawła II” w Chemiku uczniowie klasy IIGf – technik logistyk przyłączyli się do akcji „Czytamy Jana Pawła II”.

01.10.2020 r. na godzinie wychowawczej odbyło się klasowe czytanie dzieł Papieża. Młodzież zaprezentowała fragmenty twórczości Karola Wojtyły („Pamięć i tożsamość”, „Tryptyk rzymski”, poezję).

Głośne czytanie utworów Św. Jana Pawła II poprzedził występ uczennicy Małgorzaty Dziedzic, która na skrzypcach wykonała „Barkę” – ulubioną pieśń Ojca Św.

Na zajęciach nie mogło zabraknąć członków  grona pedagogicznego. W lekcji wzięły udział: Pani Halina Gierut - wicedyrektor szkoły, Pani Edyta Jamrogiewicz – nauczycielka języka polskiego, która odczytała wiersz „Właściwa inwokacja, czyli wołanie do człowieka, który stał się ciałem historii” oraz wychowawczyni – Pani Elżbieta Piwowarska, która przeczytała fragmenty „Tryptyku rzymskiego”.

Obecni na zajęciach nauczyciele oraz uczniowie z dużą uwagą i w skupieniu wysłuchali prezentacji, w tym recytacji w wykonaniu Przemysława Szota i Norberta Rąpały.

Ta nietypowa godzina wychowawcza na długo pozostanie w naszej pamięci.

E. P.

FOTOGALERIA

 
BOHATERON
poniedziałek, 12 października 2020 11:44

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 21
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!